Naruto arena CZ

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Jak hrát N-A

Jak na N-A

Jak hrát

Tato část návodu hry je základní přehled o uživatelské rozhraní, hry, a standardní terminologie v rámci hry. Naruto-Arena je zase vycházejí strategická hra, kde je váš tým tři ninji postavilo proti jinému hráči týmu tři ninji s cílem snížit své námitky proti 0 bodů zdraví a vítězství v zápase.
Selection Screen 

První, co uvidíte při zahájení hry Naruto-Arena je obrazovka níže (bez velkých modrých písmen). To je znak pro výběr obrazovky a stále je a co dělá, je vysvětleno níže.
*A: Tato sekce se zobrazí informace o vašem přehrávači. Ukazuje váš avatar, uživatelské jméno, ninja hodnost, žebřík úrovně a zkušeností, žebřík kategorie,
vyhrát-záznam ztráty, a vyhrát-ztráta pruh, vše v tomto pořadí.
* B: Tato část má tři boxy pro vás přetáhnout ninji které chcete použít ve svém týmu. Pouze tehdy, když jste si vybral tři ninji můžete začít zápas.
* C: To je znak oddílu. Každá strana má 21 znaků na něj a pomocí bílé šipky pro procházení stránek. Některé znaky se mohou objevit šedivá-out, a nebudete moci přetáhnout tyto znaky do svého týmu. Tyto znaky jsou znaky, poslání a je nutné dokončit své poslání, než budete moci používat je.
* D: To je místo, kde se zobrazuje informace o individuální charakter. Kliknutím na ikonu postavy v sekci 'C' této sekci se objeví. Primární funkcí této sekce je tak, že můžete studovat, že postavy dovednosti.
* E: Kliknutím na dovednost ikona charakteru v sekci 'D' této části se zobrazí informace o dané dovednosti. Vlevo nahoře červený text je jméno dovednosti. V pravém horním rohu je čakrou náklady na dovednosti. Centrum je popis dovednosti, základní dovednosti říkat, co dělá. Vlevo dole seznamy tříd této dovednosti. Pravém dolním rohu displeje, které je dovednost cooldown.
* F: tři tlačítka ve středu začne zápas s jiným soupeřem. Existují tři různé typy her můžete hrát. Žebřík hra se hraje proti náhodné soupeř blízko vás na žebříku. Tento typ hry je jediný způsob, jak zvýšit své postavení v žebříčku. Rychlá hra se hraje proti náhodné soupeře. Tato hra se nezapočítávají do vašeho žebříčku statistik ale k vaší mise. Soukromá hra funguje stejně jako rychlá hra, s výjimkou, že musíte zadat konkrétní soupeře chcete hrát proti a svého soupeře, musí udělat totéž.


In-Game Screen     

Další budou in-game UI (opět žlutá písmena nebudou existovat reálné UI) a základy toho, jak hrát.

*A: Tato sekce se zobrazí vás a vašeho soupeře avatary, 'stiskněte ready' tlačítko, které je, jak jste konci svého kola (to řekne 'soupeře zase', když není na řadě), červené a bílé bar, který je vaše pak časovač, a vaše chakra bazénu. Existují čtyři typy chakra v Naruto-Arena, Taijutsu (zelená), Bloodline (červená), Ninjutsu (modrá), a Genjutsu (bílé). 'T' je vaše současná celková chakra ve vašem bazénu. S výjimkou prvního hráče, aby se zase (ty obdrží pouze jeden čaker), obdržíte řadu náhodných chakra rovná, kolik ninji žilo na konci své poslední kolo.
* B: Tato sekce se zobrazí vaše Tým a aktuální zdravotní stav každého ninja v něm. Dovednosti ovlivňující tyto znaky budou rovněž uvedeny zde malé ikony vedle znaku ikonu. Posouváním vašeho curser nad touto ikonou popis toho, co dělá umění objeví.
* C: Tato sekce se zobrazí váš soupeř týmu a funguje stejně jako sekce 'B'.
* D: To je místo, kde jsou zobrazeny dovednosti své postavy '. Každý znak lze použít jeden skill za tah, pokud máte dostatek čakrou vhodné typy na náhradu svých nákladů. Kterákoliv dovednost, která může být použita, aby zase z jakéhokoliv důvodu je šedivá-out. Kliknutím na dovednost, uskutečnitelné cíle pro tuto dovednost s záři žlutou a pak musíte kliknout na jednu z těchto uskutečnitelné cíle pro tuto dovednost, které mají být použity. Pokud byl vybrán pro dovednost znak, který bude zase její zobrazení ikony v šedé '?' box. Chcete-li zrušit výběr dovednost dvojklikem na jeho ikonu v šedé '?' box.
* E: Tato sekce je stejně jako sekce 'E' na obrazovce pro výběr znaků.
* F: Tato sekce je místo, kde můžete se rozhodne vzdát zápas, otevřete okno chatu s soupeře, nebo upravit nastavení zvuku.

Chakra Types

Jak již bylo zmíněno výše chakra se používá k provedení dovedností. Každý skill používá jinou sadu čakry. Existují 4 typy čakry:
Bloodine
Ninjutsu
Taijutsu
Genjutsu

Šanci získat určité čakry je o 25% pro každého, protože existují čtyři druhy. To znamená, že je náhodný, a že také můžete získat více čaker jednoho typu. Vedle těchto 4 typů, některé dovednosti se požadují náhodný čakry. Tento druh čakry může být vyplněny některým z výše uvedených typů.

End of Your Turn

Jakmile jste se rozhodli, jaké dovednosti váš tým bude používat, a na koho je čas na konci svého tahu. To provedete kliknutím na " PREES WHEN READY" tlačítko' v sekci ''. Tak se dostanete k Skill fronty.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Toto je místo, kde budete trávit konkrétní čakru čakru jako náhodné kliknutím tlačítka nahoru nebo dolů vedle každého typu. To je také, kde se můžete rozhodnout, aby své dovednosti bude dít in dovedností se vyskytují v pořadí zleva doprava a mohou být převedena do fronty přetažením ikony. Po všech nezbytných výdajů náhodné chakra náklady a objednávání vaše dovednosti stiskněte tlačítko OK pro dokončení svého tahu (všimněte si, že toto je stále součástí svého tahu a na řadě časovač poběží dolů, zatímco v této obrazovce). Pokud chcete přehodnotit nebo změnit něco, co jste se rozhodli udělat stiskněte tlačítko Zrušit pro opuštění této obrazovky. Spustíte-li z doby před dokončením svého kola, vaše postavy nepoužívá žádné dovednosti, které zase.

ZBYTEK na naruto-arena.com/the-basic/
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.